Pracujemy: Pn - Pt 7:00 - 18:00 / So 7:00 - 15:00
Zadzwoń do Nas +48 667-634-706
+48 730-634-706
Wyślij Nam e-mail biuro@idtrans.pl

O nas

Istniejemy na rynku świętokrzyskim od wielu lat i przez ten czas zaufało nam wielu klientów indywidualnych jak i firm budowlanych z którymi współpracujemy przy kolejnych inwestycjach. Oferta przedstawiona Państwu zawiera pełen przekrój wielkości kontenerów od 4,5 m3 do 33 m3 – tym samym jesteśmy w stanie dopasować się idealnie do potrzeb naszych klientów. Posiadamy odpowiednie samochody i kontenery do wywozu odpadów, które podstawiamy pod wskazany adres na czas remontu oraz budowy, opróżniając je regularnie. Klienci mogą mieć pewność, że wywóz odpadów jest dokonywany zgodnie z przepisami, posiadamy bowiem aktualne licencje, koncesje i zezwolenia do prowadzenia naszej działalności oraz aktualne umowy ze składowiskami Odpadów. Ochrona środowiska naturalnego należy do naszych priorytetów.

Działamy sprawnie i profesjonalnie, mając do dyspozycji flotę pojazdów oraz rzetelnych i doświadczonych pracowników, którzy na zlecenie załadują również gruz i inne odpady.

Solidnie realizujemy wymagania klientów, dążąc do najwyższych standardów w naszej branży.

Klienci mogą nam zaufać, wszystkie zlecenia na wywóz odpadów wykonujemy terminowo i po konkurencyjnych cenach. Polecamy swoje usługi, mając pewność, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Zlecenia przyjmujemy drogą telefoniczną bądź e-mail.